Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Studentka UMCS została Miss Polski 2016. "Złośliwe komentarze? Nie biorę tego do siebie"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 grudnia 2016 r. o 21:58 Powrót do artykułu
jaki koń , to kazdy widzi.Szału nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby nie było piszę jako facet. Kobieta jest ładna ale z nóg nie zwala, mówiąc szczerze co dzień w miejskim mpk widuję dziewczyny o wiele lepsze z wyglądu ale to nie ja decydowałe a jury które ogłaszało wyniki. Natomiast uważam żeby ocenić na prawdę jej urodę powinno się Ją rozebrać do stroju kąpielowego bez makijażu, tapety, szminek itd i wtedy byłoby widać czy jest ona ładna czy jest to efekt stylisty i modnch sexi ciuchów. Jedyne co to ładną ma figurę.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o matko... a język polski tej dziewuszki to tragedia, końcówki "om" WYMIATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na miss świata nie ma szans Małe cycki a szeroka piz.a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy chcecie bardzo ładna dziewczyna, dobrze by było gdyby na stałe związała się z naszym miastem i zechciała w nim urodzić dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś swój sukces życiowy i obecność w przestrzeni publicznej opiera na wyglądzie, to nic dziwnego, że ten wygląd będzie oceniany i krytykowany. Jak ktoś nie świeci tyłkiem i sztucznym uśmiechem tylko np. robi doktorat to się go ocenia po tym co ma do powiedzenia. Namnożyło się tych pustaków od "nie znasz nie oceniaj".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo ładna i z twarzy widać że skromna dziewczyna, chociaż uważam że na Miss Świata nie da rady.Zresztą ciężko nam znaleźć się w pierwszej piątce na konkursach piękności świata, są ładniejsze chociaż się mówi ze niby polskie kobiety najpiękniejsze. Gratuluję Naszej Miss i życzę wielu sukcesów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdroscicie jej, piszę do tych powyższych zlosliwcow...staniecie przy niej to porownania nie ma, a na dyskotece to ona wymiecie facetow hehe :-) i zeby nie bylo, bo sama jestem mloda kobietą :-) i nie mam pretensji do calego swiata, ze sa ladniejsze ode mnie :-) hehe. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak wygląda jej ciało ale dłonie ma nieładne takie czerwone jakby od mrozu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem facetem. Na dyskotece to każda taka to sobie może powymiatać ale kąty. Po co komu laska która robi karierę ciałem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeny to te cale konkurse miss jeszcze istnieja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypomina Helenę Grossównę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie zdjęcia w bikini?! Co to jest, kurna?! Ale dobra, biorę w ciemno. Siedziałbym na niej jak szpak na czereśni..... ... i dziobał! :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Studentka? I takie zainteresowania? A kiedy ona studiuje? Bardzo ciekawe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ładna jest ale...żeby miss ? To troszeczkę przesada :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miski jeśli decydują się na udział w takim konkursie w jednej z konkurencji powinny się zaprezentować całkowicie na golasa. Nie wiem w czym ciało takiej miss jest gorsze od występującej w nagich scenach aktorki czy modelki pozującej do aktu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...